Til hovedside for K.Simonsen Storbilsenter AS (klikk)

Hovednummer/Sentralbord: 770 63 500

VAKTTELEFON etter kl. 16:00 og helger : 947 88 502

Kundemottak

storbilsenter@kurtsimonsen.no

Malin Øien Johnsen
Tlf.: 947 88 502

Mail / e-post:
storbilsenter@kurtsimonsen.no

storbilsenter@kurtsimonsen.no

Ørjan Jensen
Tlf.:  947 98 784

Mail / e-post:
storbilsenter@kurtsimonsen.no

Åpningstider:

Kundemottak/resepsjon:
Mandag-Fredag 07:30 - 16:00

Besøksadresse :

Stangnesterminalen 15
9409 Harstad

Postadresse :

K.Simonsen Storbilsenter AS
Stangnesterminalen 15
9409 Harstad

Avdelingsleder / Regnskap

camilla@kurtsimonsen.no

Camilla Simonsen
Tlf.: 924 86 540






Mail / e-post:
camilla@kurtsimonsen.no

Delelager

delelager@kurtsimonsen.no

Ketil Johansen
Tlf.: 953 38 380






Mail / e-post:
delelager@kurtsimonsen.no

Verksmester

arne@kurtsimonsen.no

Arne Småback
Tlf.: 905 27 111






Mail / e-post:
arne@kurtsimonsen.no

Dgl. leder Storbilsenter / Transport

postmaster@kurtsimonsen.no

Kurt Simonsen
Telefon: 414 17 420






Mail / e-post:
postmaster@kurtsimonsen.no

Driftsleder Kran & Transport

kranbil@kurtsimonsen.no

Kenneth Simonsen
Tlf.: 906 63 370






Mail / e-post:
kranbil@kurtsimonsen.no

Regnskap

tove@kurtsimonsen.no

Tove Simonsen
Tlf.: 952 45 608






Mail / e-post:
tove@kurtsimonsen.no

Ansvarlig Mobilkran

roar@kurtsimonsen.no

Roar Christensen
Tlf.: 903 63 740






Mail / e-post:
roar@kurtsimonsen.no

Driftsleder Tankbiler

melkebil@kurtsimonsen.no

Hans Fredrik Olsen
Tlf.: 971 13 540






Mail / e-post:
melkebil@kurtsimonsen.no

Vi huser også servicepunkt for

Selger for DAF

rolf.ludvigsen@dafnorge.no

Rolf Ludvigsen
Tlf.: 477 03 989






Mail / e-post:
rolf.ludvigsen@dafnorge.no

Hovedside STORBILSENTER - klikk her...Hovedside STORBILSENTER - klikk her...

Hovedside TRANSPORT - klikk her...Hovedside TRANSPORT - klikk her...

Organisasjonsnummer K.Simonsen Storbilsenter AS: NO 998 605 644 MVA  -  Organisasjonsnummer K.Simonsen Transport AS: NO 983 297 781 MVA

Nedenfor kan du klikke videre i våre menypunkt og det vil komme egen informasjon. Velkommen til oss på K.Simonsen Storbilsenter AS og K.Simonsen Transport AS.

 

Produksjon og vedlikehold av nettsidene utføres av Nye Sider AS - www.nyesider.no

Nye Sider AS kan du kontakte ved å klikke her for å sende mail

Nye Sider AS ordner alt innen nettsider, samt reklame- og profileringsartikler, trykksaker, skilting og bildekor.

 

K.Simonsen Transport og K.Simonsen Storbilsenter finner du egen kontaktinfo for på nettsidene...

 

Dette nettstedet er laget med GoOnline XP